درباره ما

گروه تولیدی نگاه چوب با توجه به اینکه فعالیت خود را از سال 1380 به عنوان اولین تولید کننده در استان البرز در زمینه محصولات چوبی آغاز کرده است، همیشه خود را متعهد به تامین رضایت مشتری دانسته است. رسالت ما ایجاد فضایی مناسب برای خرید محصولات چوبی و دکوراسیون منزل به هموطنان عزیز است. به نحوی که با توجه به تنوع محصولات و خدمات بی رقیبی همچون کیفیت، بهترین یراق به کار رفته از بهترین  نوع mdf از برندهای ایران و همچنین نمایندگی های فعال و ارسال به سراسر کشور  رقابت در بازر های برون مرزی در حاشیه خلیج فارس شامل بازار عراق ، لبنان ، سوریه و غیره  بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان در ایران و فراتر از مرزها را برآورده کنیم. در زیر بخشی از مزایای خرید اینترنتی محصولات چوبی ( نگاه چوب ) را مشاهده می نمایید.

 • مشتریان اینترنتی دارای قدرت انتخاب بالایی  در طیف وسیعی از  فروشگاه های  اینترنتی  هستند . کاربران اینترنتی محدود به انتخاب فروشگاه های محلی نیستند و می توانند کالای مورد نیاز خود را از دورترین فروشگاه اینترنتی تهیه نمایند . در حال حاضر با توجه به افزایش روند خرید اینترنتی ، خریداران اینترنتی نگرانی زیادی برای  انتخاب فروشگاه اینترنتی مطمئن هستند ، با مقایسه ای که در کوتاه ترین زمان می توانند انجام دهند به راحتی می توانند گزینه ی مناسب را انتخاب نمایند و از طرفی نیز فروشگاه های اینترنتی ( نگاه چوب) به منظور جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری یه یک مشتری همیشگی ، استاندارد های لازم را رعایت می کنند .
       
  2-افزایش قدرت خرید :
  تنها با چند کلیک و صرف چند ثانیه ، مشتریان عزیز میتوانند محصولات ما را ببینند ، مقایسه کنند و به سبد خرید خود اضافه کنند . بدون صرف زمان و  هزینه های رفت و آمد ، جای پارک ماشین و ... خرید اینترنتی انجام خواهد شد . این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث افزایش توان خرید مشتریان می شود .

  3-دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات :
  با توجه به اینکه هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای فروشگاه اینترنتی (نگاه چوب) وجود ندارد ،  مشتریان عزیز در هر نقطه یا مکانی و در هر زمانی با دسترسی به آدرس اینترنتی فروشگاه
 • ( نگاه چوب) محصول خود را انتخاب نموده و خرید می کنند.
       
  4- کارشناسان فروش ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشند.

          ( باتشکر از شما گروه تولیدی نگاه چوب)